Hirdetések 2024. április 07-14.

1.   Ma irgalmasság vasárnapja van. A szentatya szándékára a hitvallás és Miatyánk elimádkozásával, teljes búcsút nyerhetünk. Otthonainkat is járja át Jézus irgalmassága és szeretete.
2.   A héten ismét lesznek hittanórák, szeretettel várjuk mind a gyermekeket, mind a felnőtteket a plébániai hittanos foglalkozásokra.
3.   Ma estig lehet jelentkezni a plébánián induló jegyeskurzusra. A sorozat hét alkalomból áll, a házasság legfontosabb témái kerülnek elő. A beszélgetéseket papok illetve házaspárok vezetik.
4.   Április 26-28 között lesz plébániánk „mini”-tábora Dorogon. Szeretettel várjuk a 1-9. osztályos gyermekek jelentkezését. Az elsőáldozásra készülőket külön szeretettel hívjuk. A ministránsok Dorogról mennek majd Esztergomba a ministráns találkozóra.