Hirdetések 2024. április 14-21.

1.   Jövő vasárnap, húsvét IV. vasárnapján lesz a papi és szerzetesi hivatások világnapja. A hivatások világnapjával kapcsolatban a jövő vasárnap várhatóan minden szentmisén a Központi Papnevelő Intézet egy kispapja fog buzdítani bennünket. Fogadjuk szeretettel!
2.   Kérjük a kedves Szülőket, hogy leendő és általános iskoláskorú gyerekeikkel kapcsolatban hangsúlyozzák, hogy az etika helyett a katolikus hitoktatáson való részvételt szeretnék választani, illetve megtartani.
A leendő óvodás gyermekeink számára pedig a Liliomkert katolikus óvodát ajánljuk.
3.   Április 26-28 között lesz plébániánk „mini”-tábora Dorogon. Szeretettel várjuk a 1-9. osztályos gyermekek jelentkezését. Az elsőáldozásra készülőket külön szeretettel hívjuk. A ministránsok Dorogról mennek majd Esztergomba a ministráns találkozóra. Minél hamarabb jelezzük részvételi szándékunkat.
4.   Július 24-28. között lesz a plébániai tábor Baján. Vegyünk minél többen részt a nyári táborban. Mindenkit szeretettel várunk! A jelentkezés várhatóan a jövő héttől indul.
5.   Plébániánknak évek óta működtet egy levelezőlistát, ahol közvetlenül értesülhetünk a plébánia életéről és eseményeiről. Szeretettel ajánljuk a kedves híveknek a levelezőlista használatát, illetve az ingyenes feliratkozás lehetőségét, amelyet a hirdetőtáblán feltüntetett linken tehetünk meg.
A link a Plébánia honlapján és a hirdetések között is megtalálható.