Hirdetések 2024. március 31-április 07.

1.  A plébánia papsága és képviselőtestülete nevében minden testvérünknek Istentől áldott, boldog húsvéti ünnepeket kívánunk. Járjon át bennünket a feltámadás öröme.
2.  Hálásan köszönjük mindazok munkáját, akik templomunk húsvéti előkészítésében, ünnepében bármilyen módon is közreműködtek. Külön szeretném kiemelni Gábor atya, továbbá a képviselőtestület, passió-szereplők, ministránsok, énekkari tagok, illetve a sekrestyésnek a szolgálatát.
3.   Ma minden szentmise végén ételáldás lesz.
4.  Holnap, húsvéthétfőn csak reggel 8-kor és este 6-kor tartunk szentmisét.
5.  A héten az tanítási szünet van az iskolákban. A templomi hittanórák is elmaradnak, így sem a gyermekeknek sem a felnőtteknek nem tartunk hittanos alkalmakat.
6.  A héten betegeinket szokott módon meglátogatjuk. Pénteken, elsőpéntek lesz.
7.  Április 26-28 között lesz plébániánk „mini”-tábora Dorogon. Szeretettel várjuk az általános iskolás (1-8. osztályos) gyermekek jelentkezését. Az elsőáldozásra készülőket külön szeretettel várjuk.
8.  Plébániánk nyári tábora 2024. július 24-28. között lesz Baján, ahová szeretettel várunk minden plébániai tagunkat, fiatal felnőtteket, családosokat, egyedülállókat, időseket egyaránt. A gyermekek számára a tábort július 24-30. között Alsónánán rendezzük meg.
9.  Plébániánkon jegyeskurzust indítunk a templomunkban házasságot kötni kívánó párok számára. A hét alkalmas sorozatra, április 8-ig kell jelentkezni a plébánián.