Hirdetések 2023. október 29-november 05.

  1. Ma este képviselő-testületi ülés lesz a plébánián, az érintetteket szeretettel várjuk.
  2. A héten iskolai szünet, ezért a plébániai hittanos alkalmakat sem tartjuk meg.
  3. Jövő vasárnap (november 5.) a 10 órás szentmise keretében ünnepeljük templomunk búcsúját, amit Martos Balázs püspök atya mutat be. A szentmisén belül rövid színdarabot láthatunk Szent Imre életével kapcsolatosan, majd a szentmise után közös ebédre várunk mindenkit. Az étkezéshez süteményeket örömmel fogadunk.
  4. Szerdán (november 1.), Mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep. Szentmisén feltétlenül vegyünk részt. Templomunkban reggel 8-kor és este 6-kor lesz szentmise. Mindenszentek esti szentmiséje után a halottakért megtartjuk a gyertyafényes ájtatosságot. Ezen a napon a plébániai irodai szolgálat szünetel.
  5. Csütörtökön, (november 2.), halottak napján reggel 7-kor és este 6-kor lesz szentmise.
  6. Pénteken elsőpéntek. Betegeinket szokott módon meglátogatjuk. Pénteken az esti szentmise után 45 perces jótékonysági orgonakoncertet tartunk a templomunkban a Wesley iskola megsegítésére.
  7. Két hét múlva (november 11.) szombaton közös templomtakarításra és kertrendezésre várunk segítő kezeket. A kerti munkához ásó és lapát szükséges. Minél többen kapcsolódjunk be, templomunk és környezete rendbetételébe. Részvételi szándékunkat a sekrestyében vagy e-mailban jelezzük előre.
  8. Várjuk azok jelentkezését, akik a karácsonyi misztériumjátékban bármilyen szerepet vállalnának, akár szöveg elmondása nélkül is. Jelentkezni Pálfalvi Katánál vagy Eszternél illetve a hirdetőtáblán lévő linken lehet.