Hirdetések 2023.október 22-29.

1. Holnap hétfőn, állami ünnep: irodai szolgálatot, valamint hittanos foglalkozásokat nem tartunk. Az elsőáldozásra készülőknek kedden sem lesz hittanóra.
2. Szombaton (okt 28.) délelőtt 9-12 között a nyugdíjasoknak lesz ünnepi összejövetel a közösségi házban. A személyszállításban kérésre szívesen segítünk.
3. Ne felejtsük el, hogy, a következő hétvégén október 29-én hajnalban óraátállítás lesz: egy órával visszatekerjük a mutatókat.
4. Jövő vasárnap (október 29.) este a plébánia képviselő testületének lesz összejövetele. Az érintetteket szeretettel várjuk.
5. 10 nap múlva Mindenszentek ünnepén szentmisén feltétlenül vegyünk részt. Templomunkban reggel 8-kor és este 6-kor lesz szentmise.
6. Két hét múlva vasárnap (november 5.) a 10 órás szentmise keretében ünnepeljük templomunk búcsúját, püspöki szentmisével, színdarabbal és a szentmise után közös étkezéssel. Az ebédhez süteményeket örömmel fogadunk.
7. Előre hirdetjük, hogy három hét múlva (november 11.) szombaton közös templomtakarításra és kertrendezésre várunk segítő kezeket. Minél többen kapcsolódjunk be, templomunk és környezete rendbetételébe.
8.  A ministráns csapatba szeretettel várunk új tagokat 7 éves kortól. Vasárnaponként 9:30-tól tartunk nekik felkészítést.