Hirdetések 2023. október 08-15.

1. Péntek délutántól vasárnap délutánig (okt.13-15 között) őszi hittanos mini táborba várjuk az összes 2-9 osztályos gyereket. Jelentkezni kedd estig az alábbi linken található űrlap kitöltésével lehet: https://forms.gle/juaBKUCHJwT2FJwt8
2. Jövő vasárnap (okt. 15.) a perselyezéskor a Missziók javára gyűjtünk. Előre kérjük híveink nagylelkű adományait.
3. Két hét múlva (okt. 20.) pénteken plébániánk közösségi házában özvegyek számára 9-17 között lesz lelki nap. Jelentkezni a kifüggesztett plakáton lévő telefonszámok valamelyikén lehet. A templom hátsó asztaláról szórólapok elvihetők.
4. Három hét múlva szombaton (okt.28.) 9-12-ig nyugdíjasoknak tartunk ünnepi közös délelőttöt a Közösségi Házban. Az idősek szállításában kérésre, szívesen segítünk.
5. Októberben az esti szentmisék előtt 17:15-kor ünnepélyes módon imádkozzuk a litániát és a rózsafüzért.
6. Örömmel várunk új tagokat a vasárnapi szentmisék felolvasói közé. Aki szívesen csatlakozna, jelentkezzen Czinege Katinál vagy az atyák valamelyikénél.
7. A ministráns csapatba is szeretettel várunk új tagokat 7 éves kortól. Vasárnaponként 9:30-tól tartunk nekik felkészítést.
8. Hétfő esténként 19 órakor Gábor atya katekézist tart felnőtteknek a lelki élet főbb témáiról. Kedden esténként 19 órakor a Katekumenek (azon felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, vagy nem voltak elsőáldozók, vagy csak régebben vettek részt hitoktatáson) részére tartunk képzést a Közösségi Házban.