Hirdetések 2023. október 15-22.

1. Templomunkban a mai vasárnap gyűjtünk a Missziók javára.
  2. Pénteken (okt.20.) plébániánk közösségi házában özvegyek számára 9-17 között lesz lelki nap. Még korlátozott számban lehet jelentkezni a kifüggesztett plakáton lévő telefonszámok valamelyikén.
  3. Két hét múlva szombaton (okt.28.) 9-12-ig nyugdíjasoknak tartunk ünnepi közös délelőttöt a Közösségi Házban. Az idősek szállításában kérésre, szívesen segítünk.
  4. Októberben az esti szentmisék előtt 17:15-kor ünnepélyes módon imádkozzuk a litániát és a rózsafüzért.
  5. Örömmel várunk új tagokat a vasárnapi szentmisék felolvasói közé. Aki szívesen csatlakozna, jelentkezzen Czinege Katinál vagy az atyák valamelyikénél.
  6. A ministráns csapatba is szeretettel várunk új tagokat 7 éves kortól. Vasárnaponként 9:30-tól tartunk nekik felkészítést.
  7. Hétfő esténként 19 órakor Gábor atya katekézist tart felnőtteknek a lelki élet főbb témáiról. Kedden esténként 19 órakor a Katekumenek (azon felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, vagy nem voltak elsőáldozók, vagy csak régebben vettek részt hitoktatáson) részére tartunk képzést a Közösségi Házban.