Hirdetések 2023. november 12-19.

  1. Mai vasárnap megkezdődnek a karácsonyi misztériumjáték próbái. Ha esetleg még valaki nem jelentkezett volna, keresse Pálfalvi Katát vagy Pankát, illetve a hirdetőtáblán lévő linken (https://forms.gle/es3JGMANFgVkkuDT6) tegye meg.
  2. Kedden (november 14.), este fél 9-kor Férfi Bibliakör indul a Közösségi házban. Jelentkezés és részletek Gábor atyánál +36-20/823-1418 email: . A találkozók 3 hetente lesznek, és 90 percig tartanak.
  3. Jövő vasárnap országos Karitász gyűjtés lesz. Plébániánkon évenként 3.000 kg élelmiszeradományt osztunk szét a rászorulóknak. A jövő heti gyűjtéssel is ezt segíthetjük, ezért előre kérjük a nagylelkű támogatásokat.
  4. Jövő vasárnap (november 19-én) 8-18 óra között az Aldi áruházban (1195 Budapest, Üllői út 280.) lesz lehetőségünk tartósélelmiszer gyűjtésre, amivel szintén plébániánk rászorultjait segíthetjük. Továbbra is várunk segítőket, akik 2-3 órás időszakot tudnának vállalni, hogy átvehessük a vásárlók által felajánlott élelmiszer adományokat. Jelentkezni Kovács Istvánnál (+36-30/9494-228) vagy Boda Évánál (+3630/9466-535) lehet. Reméljük, hogy minél többen bekapcsolódunk a Karitász ezen szolgálatába.
  5. Idén is lesz a plébánián adventi-karácsonyi lelkigyakorlat a hétköznapokban. Részleteket a Plébánia levelezőlistáján olvashatunk, illetve érdeklődni Gábor atyánál lehet. Jelentkezési határidő: november 15.
  6. Előre jelezzük, hogy Plébániánk adventi lelkinapját december 9-én, szombaton tartjuk, amelyre gyerekeket, felnőtteket, időseket egyaránt várunk. Tegyük szabaddá advent ezen szombatját.