Hirdetések 2023. április 23-30.

1. Április 28-án, pénteken a pápalátogatással kapcsolatos események miatt az esti Szentmise és a szentségimádás elmarad. E napon kivételesen reggel 7 órakor lesz Szentmise.
2. Április 30-án, vasárnap délelőtt nem lesznek Szentmisék. Este 18 órakor Gábor atya tart misét azoknak, akik a délelőtti pápai misére nem tudnak elmenni.
3. Még lehet jelentkezni a Kossuth téri pápai misére a különbuszra. A lehetőséget azoknak biztosítjuk, akik hozzánk járnak rendszeresen Szentmisére!
4. Május 6-án, szombaton buszos kirándulást szervezünk a nyugdíjasoknak. Reggel 7 órakor Szentmisét tartunk itt a templomban, fél 8-kor indulás. Gyöngyösre és Hatvanba látogatunk el. Meleg ételt biztosítunk. Részvételi díj: 7.000,- Ft. Jelentkezési határidő: május 2. 18 óra. Kérem, hogy a két jelentkezési lapot ne keverjék össze!
5. Május hónap a Szűzanya hónapja, a Szentmisék előtt Litániát mond a Rózsafüzér Társulat!
6. Május 2-án, kedden 18,30 -kor lesz a „RÁCSOK KÖZÖTT SZABADON” című előadás közösségi házban, amelyet Boros Lajos tart. Az részvételi szándékot előzetesen jelezni kell Kovács Istvánnál!
7. Szeretettel várunk minden gyermeket 1-9 osztályig a nyári plébániai hittan táborunkba. A helyszín: Érsekvadkert mellett, az erdei környezetben elhelyezkedő Kolping Ház. Utazás különbusszal. Időpont július 26-30-ig. Jelentkezni az alábbi linken lehet: https://forms.gle/mw3gu5VRGxRqCUax6. A jelentkezéseket május 13.-ig várjuk. Érdeklődni Ács Melindánál lehet