Hirdetések 2023. április 30-május 07.

1.  Május 2-án, kedden 18,30 -kor lesz a „RÁCSOK KÖZÖTT SZABADON” című előadás közösségi házban, amelyet Boros Lajos tart. Az részvételi szándékot előzetesen jelezni kell Kovács Istvánnál!
2.  Május 6-án, szombaton buszos kirándulást szervezünk a nyugdíjasoknak. Reggel 7 órakor Szentmisét tartunk itt a templomban, fél 8-kor indulás. Gyöngyösre és Hatvanba látogatunk el. Meleg ételt biztosítunk. Részvételi díj: 7.000,- Ft. Jelentkezési határidő: május 2. 18 óra
3.  Május 7-e első vasárnap, 17 órától Imaóra és Szentségimádás lesz a templomban.
4.  Május hónap a Szűzanya hónapja, a Szentmisék előtt Litániát mond a Rózsafüzér Társulat!
5.  Szeretettel várunk minden gyermeket 1-9 osztályig a nyári plébániai hittan táborunkba. A helyszín: Érsekvadkert mellett, az erdei környezetben elhelyezkedő Kolping Ház. Utazás különbusszal. Időpont július 26-30-ig. Jelentkezni az alábbi linken lehet: https://forms.gle/mw3gu5VRGxRqCUax6. A jelentezéseket május 13.-ig várjuk. Érdeklődni Ács Melindánál lehet