Hirdetések 2022. szeptember 18-25.

1. Ma este ifjúsági mise lesz, utána katekézis a fiataloknak. Vendégünk Hodász András plébános atya.
2. Szeptember 16-ával kezdetét veszi az Ars Sacra fesztivál. Kilenc napon keresztül gazdag programokkal lehet találkozni Budapest számos pontján. Nálunk Pestszentimrén, szeptember 17-én, szombaton a PIK-ben kiállítás megnyitás lesz, utána pedig a Kreol mise bemutatója.
3. Újra indul bérmálási felkészítő. Jelentkezni Gábor atyánál lehet személyesen, szeptember 23-ig.
4. Ebben a tanévben is újra indul a Szentjánosbogár–klub. A csoportok a már jól megszokott helyen és időpontban találkoznak a plébánián. Akik most voltak elsőáldozók, azoknak szeptember 23-án, 17 órakor lesz az első találkozó.
5. Aki szívesen vállal felolvasást a vasárnapi szentmiséken, jelentkezzen Czinege Katinál. Felnőttek és fiatalok jelentkezését is várjuk.