Hirdetések 2022. február 27- március 6.

1. A mai napon a katolikus iskolák javára gyűjtünk.
2. A Liliomkert Katolikus Óvoda várja a jelentkezőket. Tájékozódni a kihelyezett plakáton lehet.
3. Március 2-a Hamvazószerda, a Nagyböjt kezdete. Szentmisék reggel 7-kor és este 6-kor lesznek, hamvazással egybekötve.
Jövő vasárnap a misék végén szintén lesz hamvazás.
4. Hamvazószerda szigorú böjti nap hústilalommal, és 14 éves kor felett 3-szori étkezéssel és 1-szeri jóllakással.
5. Március 4-e első péntek, 17:15-től keresztút járás, alatta pedig gyónási alkalom. Az elmélkedéseket plébániánk közösségei vállalták. Szintén ezen a napon este 1915-től karitász gyűlés lesz a plébánián.
6. Március 6-a első vasárnap, 17órától imaóra, 17:30-tól pedig szentségimádás lesz a mise kezdetéig
7. Az esti szentmisén a ROTUNDA énekegyüttes fog szolgálni Tóthné Mózer Annamária vezetésével. Hamvazás alatt kisebb koncertet adnak.
8. Ferenc pápa általános kihallgatáson arra kér mindenkit, hogy Hamvazószerdán tartsunk böjti napot. Ajánljuk fel a böjtöt és az imát a békéért!