Hirdetések 2022. február 20-27.

1. Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára gyűjtünk.
2. A Liliomkert Katolikus Óvoda várja a jelentkezőket. Tájékozódni a kihelyezett plakáton lehet.
3. Ma este ifjúsági mise lesz, utána szeretettel várjuk a fiatalokat egy beszélgetésre a plébánián.
4. Szintén ma, az esti mise után 19:15-től képviselő testületi ülés lesz a plébánián.
5. Február 26-án, szombaton 15 órakor Erdő Péter Bíboros atya lesz a vendégünk. A közösségi házban tart előadást korunk szellemi kihívásairól és az azokra adható katolikus válaszról. Ezt követően fórumot tartunk, ahol egyéni kérdés-feltevés is lehetséges. Erre azoknak lesz módjuk, akik e-mailben jelzik a szándékot és előre benyújtják a kérdést. Erre azért van szükség, hogy csoportosítsuk a témákat és meghatározzuk a sorrendet.