Hirdetések 2022. december 11-18.

  1. A rászoruló gyerekeknek szánt cipősdoboz-ajándékokat a mai napon lehet a templomban hátul letenni.
  2. December 17-én főzés lesz, 12 órától szeretettel várjuk a rászorulókat. Édes és sós süteményeket szívesen fogadunk erre az alkalomra.
  3. Karitász csoportunk tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet. A felajánlásokat december 18-ig várjuk. Az adományokat a templomban hátul, az újságos asztal mellé lehet letenni.
  4. December 18-án az esti Szentmise Ifjúsági mise lesz, utána IQ a fiataloknak a Közösségi Házban.
  5. Nagy szeretettel hívunk és várunk mindenkit karácsonyi éneklésre az Alacskai Úti Idősek Otthonába december 23-án délelőtt, hogy több év után újra együtt ünnepelhessünk az otthon ágyhoz kötött lakóival. Az idei évben az otthon vezetősége úgy döntött, hogy 14 év alatti gyermek nem léphet be az intézménybe, ezért sajnos most kisgyermekek nem jöhetnek. Részletek a hirdetőtáblán és emailben.