Hirdetések 2022. december 4-11.

1. Ma első vasárnap van, ezért 17 órától Imaóra, majd Szentségimádás lesz az esti Szentmise kezdetéig.
2. December 10-én, szombaton kerül sor a Plébánia Adventi lelkinapjára. 9 és 12 óra között elmélkedések és csöndes imádság, gyónási alkalom, majd Szentmise zárja a napot 12 órakor. A lelki napot Czap Zsolt plébános atya vezeti. E napon nem lesz Rorate.
3. December 11-én vasárnap a 10 órai Szentmisét a Magyar Katolikus Rádió közvetíti.
4. Szintén December 11-én este 19 órától képviselő-testületi ülés lesz.
5. A rászoruló gyerekeknek szánt cipősdoboz-ajándékokat jövő vasárnapig lehet a templomban hátul letenni.
6. December 17-én főzés lesz, 12 órától szeretettel várjuk a rászorulókat. Édes és sós süteményeket szívesen fogadunk erre az alkalomra.
7. Karitász csoportunk tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet. A felajánlásokat december 18-ig várjuk. Az adományokat a templomban hátul, az újságos asztal mellé lehet letenni.