Hirdetések 2022. december 18-25.

1. Szeretettel köszönjük mindenkinek, aki cipősdoboz ajándékot készített! Összesen 97 db gyűlt össze, amelyeket nagy örömmel juttatunk el Szátokra.
2. Karitász csoportunk tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet. A felajánlásokat a mai napon lehet még leadni. Az adományokat a templomban hátul, az újságos asztal mellé lehet letenni.
3. Ma az esti Szentmise az Ifjúságé, utána IQ a fiataloknak a Közösségi Házban.
4. Nagy szeretettel hívunk és várunk mindenkit karácsonyi éneklésre az Alacskai Úti Idősek Otthonába december 23-án délelőtt, hogy több év után újra együtt ünnepelhessünk az otthon ágyhoz kötött lakóival. Az idei évben az otthon vezetősége úgy döntött, hogy 14 év alatti gyermek nem léphet be az intézménybe, ezért sajnos most kisgyermekek nem jöhetnek. Részletek a hirdetőtáblán és emailben.
5. A Karácsonyi és az Újévi programot külön plakáton találhatják, kérjük a kedves Testvéreket, hogy ezt szíveskedjenek tanulmányozni!