Hirdetések 2021. szeptember 12-19.

1. Szeptember 19-én vasárnap kerül sor a tanévnyitó Veni Sancte-ra a 10-es mise keretében. Ekkor fogadjuk ünnepélyesen a NEK elsőáldozóit, illetve néhány gyermek, aki elmaradt a Kongresszusról ekkor veszi magához először Jézus testét. Az ünnepi szentmisét Agapé követi a templomkertben, melyre mindenkit szeretettel várunk.

2. Megindul a következő csoport elsőáldozási felkészülése a 3. osztályos gyermekek részére! Jelentkezni a plébániai levelezőlistán található linken keresztül lehet.

3. Szeptember 25-én szombaton a Plébánia buszos kirándulást szervez Majk puszta és Bodajkra. Az ár körülbelül 5500,- Ft személyenként, mely magában foglalja a belépőket, a buszköltséget és a meleg ebédet. Hazaérkezés a késő délutáni órákban. Jelentkezni és a részvételi díjat befizetni Gorjánácz Máriánál az irodában hivatali időben lehet.

4. Minden kedd délelőtt 9-től várjuk az édesanyákat és gyermekeiket a Baba-Mama Klubba a Közösségi házba!