Hirdetéseink

Hirdetések 2023. június 25-július 2.

1. Jövő vasárnap, július 2-án gyűjtés lesz a Szentföld javára!
2. Jövő vasárnaptól augusztus végéig a 10-es Szentmisék elmaradnak. Ezen időszak alatt reggel 8 órakor és este 18 órakor lesznek Szentmisék.
3. Augusztus 1-én Dr. Udvardy Tamás atya veszi át a Plébánia vezetését. Miklós atya nyugdíjba vonul, Gábor atya továbbra is kisegítő lelkészként fogja segíteni a plébános munkáját.
4. Változatlanul augusztus 1-től új kántort keresünk plébániánkra.

Hirdetések 2023. június 18-25.

1. Már előre hirdetjük, hogy július és augusztus hónapban vasárnaponként a 10 órai szentmise elmarad!
2. Augusztus 1-vel új kántort keresünk, mert az előző már nem tudja ellátni a feladatot. Jelentkezni önéletrajzzal személyesen, vagy a plébánia e-mail címén keresztül lehet. Lakhatást nem tudunk biztosítani.

Hirdetések 2023. június 11-18.

1. Június 17-én, szombaton 10 órai kezdettel kerül sor idén a budapesti Szent István Bazilikában a pap és diakónus szentelésre. Kérem a testvéreket, hogy imádkozzanak a szentelendőkért és az új hivatásokért.
  2. Június 18-án vasárnap a 10 órai Szentmise keretében lesz a tanévzáró Te Deum, majd kerti parti, melyre mindenkit szeretettel várunk.
  3. Már előre hirdetjük, hogy július és augusztus hónapban vasárnaponként a 10 órai szentmise elmarad!

Hirdetések 2023. június 04-11.

1. Június 11-én vasárnap Úrnapja, a 8-as és 10-es mise elmarad. Helyettük 9 órakor tartjuk meg az ünnepi Szentmisét, melyet körmenet követ a templomkertben. Ezen a napon este 19 órától pedig kibővített képviselő-testületi ülés lesz, melyre mindenki személyre szóló meghívást kap.
2. Június 17-én, szombaton 10 órai kezdettel kerül sor idén a budapesti Szent István Bazilikában a pap és diakónus szentelésre. Kérem a testvéreket, hogy imádkozzanak a szentelendőkért és az új hivatásokért.
3. Június 18-án vasárnap a 10 órai Szentmise keretében lesz a tanévzáró Te Deum, majd kerti parti, melyre mindenkit szeretettel várunk. Köszönettel fogadunk a hölgyektől édes és sós süteményt, az uraktól pedig innivalót.

Hirdetések 2023. május 28-június 04.

1. Pünkösdhétfőn irodánk zárva tart! Mindenkit szeretettel várunk az Egyházmegyei majálisra, Máriaremetére, amely 11 órakor kezdődik és zárásként a Bíboros úr 15 órakor ünnepi Szentmisét mutat be.
  2. Június 4-én 10 órakor kerül sor az elsőáldozásra. Az első padok le lesznek foglalva számukra.
  3. Június 11-én vasárnap Úrnapja, a 8-as és 10-es mise elmarad. Helyettük 9 órakor tartjuk meg az ünnepi Szentmisét, melyet körmenet követ a templomkertben. Ezen a napon este 19 órától pedig kibővített képviselő-testületi ülés lesz, melyre mindenki személyre szóló meghívást kap.
  4. Június 18-án vasárnap a 10 órai Szentmise keretében lesz a tanévzáró Te Deum, majd kerti parti, melyre mindenkit szeretettel várunk. Köszönettel fogadunk a hölgyektől édes és sós süteményt, az uraktól pedig innivalót.