Hirdetések 2023. május 28-június 04.

  1. Pünkösdhétfőn irodánk zárva tart! Mindenkit szeretettel várunk az Egyházmegyei majálisra, Máriaremetére, amely 11 órakor kezdődik és zárásként a Bíboros úr 15 órakor ünnepi Szentmisét mutat be.
  2. Június 4-én 10 órakor kerül sor az elsőáldozásra. Az első padok le lesznek foglalva számukra.
  3. Június 11-én vasárnap Úrnapja, a 8-as és 10-es mise elmarad. Helyettük 9 órakor tartjuk meg az ünnepi Szentmisét, melyet körmenet követ a templomkertben. Ezen a napon este 19 órától pedig kibővített képviselő-testületi ülés lesz, melyre mindenki személyre szóló meghívást kap.
  4. Június 18-án vasárnap a 10 órai Szentmise keretében lesz a tanévzáró Te Deum, majd kerti parti, melyre mindenkit szeretettel várunk. Köszönettel fogadunk a hölgyektől édes és sós süteményt, az uraktól pedig innivalót.