Hirdetéseink

Hirdetések 2022. május 15-22.

1. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége jelentkezési linkben megtalálható.
2. A mai napon este 19:15-kor képviselő-testületi ülés lesz a plébánián.
3. Már előre jelzem, hogy idén az Elsőáldozásra két hét múlva, 2022. május 29-én vasárnap, a 10 órai szentmise keretében kerül sor. A templom padjainak a felét a családtagok számára tartjuk fenn.
4. Május 29-én vasárnap este 18 órakor ifjúsági mise lesz, utána találkozó a Közösségi házban.

Hirdetések 2022. május 8-15.

1. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége a jelentkezési linkben megtalálható.
2. Élő Rózsafüzér Zarándoklatra hívjuk a Kedves Testvéreket most szombaton, 2022. május 14-én. A menet Soroksárról indul és 12 óra táján érkezik templomunkba. Hívom a kedves testvéreket, hogy csatlakozzanak a menethez.
3. Ugyancsak 14-én este 19 órakor a Lőrinci Főplébánián közösségünk négy fiatalja bérmálkozik. Imádkozzunk értük!
4. Május 15-én este 19:15-kor képviselő-testületi ülés lesz a plébánián.
5. Ezúton szeretném köszönetemet kifejezni közösségünk nevében Linka Gábor testvérünknek, aki megvásárolta, megvarrta és felhelyezte a függönyöket a Közösségi Házban. Hálásan köszönjük!

Hirdetések 2022. május 1-8.

1. Májusban minden kedden, szerdán, csütörtökön és szombaton 6:15-kor litánia, majd rózsafüzér imádság lesz, hétfőn, pénteken és vasárnap 17:15-kor rózsafüzér imádság lesz és utána litánia kántor kíséretével.
2. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége jelentkezési linkben megtalálható.
3. Élő Rózsafüzér Zarándoklatra hívjuk a Kedves Testvéreket 2022. május 14-én. Részletes információt a kihelyezett plakáton olvashatnak.

Hirdetések 2022. április 24- május 1.

1. Április 30-ára buszos kirándulást hirdetünk Székesfehérvárra. Indulás reggel 8 órakor, hazaérkezés az esti órákban várható. Részvételi díj: 5.000,- Ft, mely tartalmazza az útiköltséget, a két fogásból álló meleg ebédet, a belépőt és az idegenvezetést. Kérjük, hogy azok a testvérek jöjjenek, akik nincsenek járásukban akadályoztatva. Jelentkezni és a részvételi díjat befizetni 2022. április 26-án 18 óráig lehet az irodában, félfogadási időben.
2. Május 1-e első vasárnap, 17 órától Imaóra, majd Szentségimádás.
3. Májusban minden kedden, szerdán, csütörtökön és szombaton 6:15-kor litánia, majd rózsafüzér imádság lesz, hétfőn, pénteken és vasárnap 17:15-kor rózsafüzér imádság lesz és utána litánia kántor kíséretével.
4. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége jelentkezési linkben megtalálható.

Hirdetések 2022. április 17-24.

1. Húsvéthétfőn reggel 8 órakor és este 18 órakor lesz mise.
  2. Április 30-ára buszos kirándulást hirdetünk Székesfehérvárra. Indulás reggel 8 órakor, hazaérkezés az esti órákban várható. Részvételi díj: 5.000,- Ft, mely tartalmazza az útiköltséget, a két fogásból álló meleg ebédet, a belépőt és az idegenvezetést. Kérjük, hogy azok a testvérek jöjjenek, akik nincsenek járásukban akadályoztatva. A részvételi díj befizetésére az irodában félfogadási időben van lehetőség.
  3. Feltámadt Krisztus Alleluja!