Hirdetéseink

Hirdetések 2021. július 25-augusztus 1

1. Csütörtökön a reggeli szentmise helyett Igeliturgia lesz.
2. Jövő vasárnap- elsővasárnap lévén- 17 órakor Imaóra majd Szentségimádás lesz a templomban.

Hirdetések 2021. július 4-11.

1. Ma Péter-fillér gyűjtés lesz.
2. Jövő héten hétfőn és kedden a szokott rend szerint lesz nyitva az iroda. Szerdán és pénteken azonban zárva tart, mivel a munkatársakkal együtt plébániai nagytáborba megyünk.
3. Csütörtökön és szombaton Igeliturgia lesz a szentmisék helyett.
4. Július 11-től a vasárnapi 10-es misék helyettesítés miatt elmaradnak.

Hirdetések 2021. június 27-július 4.

1. Következő vasárnap Péter-fillér gyűjtés lesz.
  2. Jövő héten a Szentjánosbogár közösség napközis tábort tart a plébánián. Fogadjuk őket szeretettel! Július 29-én kedden 17 órai kezdetű gitáros, tábori szentmiséjükre mindenkit szeretettel várnak!

Hirdetések 2021. június 20-27.

1. Június 28 és július 2 között napközis gyerektábor lesz a plébánián. Kérjük a testvérek támogató megértését!
  2. Július 7-11 között kerül sor a plébániai nagytáborra. Ezért azon a héten szerdán és pénteken az iroda nem lesz nyitva.
  3. Július 11-én vasárnap a korábbi évek gyakorlatának megfelelően elmarad a 10-es szentmise, egészen augusztus közepéig.

Hirdetések 2021. június 13-20.

1. Mindenkit szeretettel várunk a 10-es misében elhangzó hálaadásra és az azt követő kerti agapéra!
    Az agapé ideje alatt lehetősége nyílik a testvéreknek segítséget kérni és kapni a NEK-re való regisztrációhoz.