Hirdetések március 21-28.

1. Sajnos a COVID helyzet nem javult hazánkban, ezért Főegyházmegyénkben a nyilvános Istentiszteletek nem lehetségesek. A vállalt temetéseket természetesen megtartjuk.
  2. Március 25-e csütörtök Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe. Este 6 órakor zárt ajtók mögött szentmisét tartunk a Szűzanya tiszteletére, ezt a hívek a plébánia honlap youtube csatornáján élőben követhetik. Kérjük, minél többen kapcsolódjanak be imádságos lélekkel!
  3. Március 26-a péntek 17.15-től közvetítjük a keresztutat majd a szentmisét.
  4. Március 28-a már Virágvasárnap. A rendelkezések értelmében ekkor még tartani fog a korlátozás. 10 órakor lesz az ünnepi szentmise barkaszenteléssel, amit közvetítünk.
  5. Változatlan a plébániai nyitvatartás, tehát hétfő 9 és 11, valamint szerdán 15 és 18 óra között. Ez a nagyhét első három napjára is vonatkozik.
  6. Mivel ebben az időszakaszban a plébánia perselybevételre nem számíthat, kérjük a testvéreket, hogy adományaikat esetleg átutalással juttassák el hozzánk!