Hirdetések 2024. március 10-17.

1.   A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett tartósélelmiszer gyűjtés a mai napon hivatalosan véget ért. Templomunkban még szerdáig elfogadjuk a tartósélelmiszer csomagokat. Plébániánk évenként 4500 kg élelmiszer adomány szétosztásával segíti a szegényeket.
  2.   Plébániánk betegséggel sújtott családjainak segítésére plébániánk karitász munkatársai a templom kijáratánál anyagi hozzájárulást gyűjtenek. Családjaink nevében köszönjük mindenki adományát.
  3.   Pénteken (március 15.) nemzeti ünnep, a plébániai irodai ügyelet szünetel. A keresztutat és a szentmisét változatlanul megtartjuk.
  4.   Nagyböjt péntekjein az esti 6 órás szentmise előtt, ¼ 6-kor közösségeink vezetésével keresztutat imádkozunk.
  5.   Jövő hétvégén országos gyűjtés lesz a Szentföld javára. Előre kérjük híveink nagylelkű adományait.
  6.   Előre jelezzük, hogy 10 nap múlva április 22-én, pénteken este 7-8 óra között bűnbánati alkalmat hirdetünk, hogy húsvétra mindenki elvégezhesse szentgyónását.
  7.   Szintén előre hirdetjük, hogy két hét múlva Virágvasárnap a reggel 8-as és délelőtt 10 órás szentmise helyett 9 órakor lesz szentmise barkaszenteléssel és a passiótörténet eljátszásával.
    Virágvasárnap az esti szentmisében nem lesz változás.