Hirdetések 2024. március 03-10.

1. A nagyböjti időszakban mindennap gondoljunk arra, hogy lemondással, imádsággal, mások iránti szolgálatunkkal kimutassuk Isten iránti szeretetünket.
  2. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia felhívására a mai naptól egy héten keresztül tartósélelmiszert gyűjtünk. Az élelmiszer adományainkat a hátsó asztalra tehetjük le.
    Plébániánk évenként 4,5 tonna élelmiszerrel segíti a bajba kerülteket. Remélhetőleg a mostani gyűjtés segítségével még több ínséget enyhíthetünk.
  3. Plébániánk családjai közül többek küszködnek súlyos betegséggel, anyagi nehézségekkel. Az ő segítésükre jövő vasárnap plébániánk karitász munkatársai a templom kijáratánál anyagi hozzájárulást fognak gyűjteni. Családjaink nevében köszönjük mindenki adományát.
  4. Az Oázis házascsoport szeretettel várja újabb házaspárok csatlakozását, akik imádságos és egymást megtartó módon alkotnának közösséget. Részletek és plakát a hirdetőtáblán található.
  5. Nagyböjt péntekjein az esti 6 órás szentmise előtt, ¼ 6-kor közösségeink vezetésével keresztutat imádkozunk.