Hirdetések 2024. február 18-25.

1.  Szerdán megkezdődött a nagyböjt. A szent időszakban mindennap gondoljunk arra, hogy apró lemondásunkkal, többlet imádsággal, mások iránti szolgálatunkkal kimutassuk Isten iránti szeretetünket.
Ma minden szentmise után a hamvazás szentelményében részesítjük híveinket.
2.  Szombaton (február 24.) tartjuk 9-13 óra között plébániánk nagyböjti lelkinapját a közösségi házban. Meghívott előadónk a „jézusi gyaloglás” titkába fog minket bevezetni. Délben szentmisével zárjuk a nagyböjti lelki készületet. Mindenkit szeretettel várunk.
3.  Szintén szombaton (február 24.) este 7 órakor a templomban közösségünk betegeiért tartunk az Oltáriszentség jelenlétében imaórát egy óra időtartamban.
4.  Nagyböjt péntekein az esti 6 órás szentmise előtt, ¼ 6-kor közösségeink vezetésével keresztutat imádkozunk.
5.  Jövő vasárnap (február 25.) a perselyezéskor a katolikus iskolák javára gyűjtünk. Előre kérjük híveink nagylelkű adományait, amellyel a 775 katolikus oktatási intézményt segítjük.
6.  Nagyböjti időben a templomban nincsen virágdíszítés.