Hirdetések 2023. március 12-19.

1. Március 12-19. között templomunkban tartós élelmiszer-gyűjtés tartunk.
  2. Március 15-én az ünnepre való tekintettel az iroda zárva tart. Ezen a napon Szentmise a szokott időben, reggel 7 órakor lesz.
  3. Az Urnatemető bejáró részénél március 18-án munkálatok lesznek, ezért ezen a napon az Urnatemető a munkálatok ideje alatt nem lesz látogatható.
  4. Virágvasárnapi barkaszenteléshez kérjük a kedves testvéreket, hogy aki teheti, már most hozzon barkát, és adja le a sekrestyében.
  5. Beteg, járni nem tudó Testvéreinkhez a húsvéti szentgyónás és szentáldozás elvégzéséhez házhoz megyünk. Időpont egyeztetés szükséges!
  6. Szereplőnek lehet jelentkezni a virágvasárnapi passióra személyesen Simó Júliánál vagy Bakó Dóránál, illetve a hátsó asztalra kitett lapon.
  7. Már előre hirdetjük, hogy április 1-én, szombaton lesz a plébánia Lelki napja 9-13 óráig. Fejes Csaba atya lesz a vendégünk. Téma: A lelki élet, mint küzdelem.