Hirdetések 2023. február 19-26.

1. Ma az esti a Szentmise után Képviselőtestületi-ülés lesz, ahol többek között az idei költségvetést szavazzuk meg.
2. E héten, február 22-én lesz Hamvazószerda. Ez a Nagyböjt kezdete. Reggel 7 órakor és este 18 órakor lesznek Szentmisék. Az iroda ezen a napon zárva tart.
3. Következő vasárnap a Szentmisék után is lesz hamvazás azoknak, akik szerdán nem tudtak eljönni.
4. Nagyböjt péntekjein az esti Szentmise előtt 17:15 órai kezdettel Keresztutat járunk. Az elmélkedéseket a Plébánia közösségeinek tagjai tartják.
5. Február 27-én, Nagyböjt első vasárnapján gyűjtést tartunk a Katolikus iskolák javára.
6. Idén is lesz a plébánián nagyböjti-húsvéti lelkigyakorlat a hétköznapokban. Részletek ki lettek küldve a levelező-listára. Jelentkezési határidő február 22. Továbbiakban érdeklődni Gábor atyánál lehet.