Hirdetések 2022. szeptember 4-11.

1. Mai nap első vasárnap, délután 17 órától Imaóra és Szentségimádás lesz.
2. Szeptember 11-én, vasárnap kerül sor a tanévnyitó Veni Sancte-ra a 10-es mise keretében. Az ünnepi szentmisét Agapé követi a templomkertben, melyre mindenkit szeretettel várunk.
3. “A Budapesti Katolikus Kórházlelkészség újra önkéntes beteglátogatók jelentkezését várja a Főegyházmegye területén lévő budapesti, esztergomi, visegrádi és pomázi kórházakba. A soron következő képzés 2022. október 1-jén indul. A képzésre jelentkezni a kihelyezett plakáton található elérhetőségen lehet!”
4. Szeptember 17-én, szombaton 10-14 óra között képviselő-testületi ülés lesz a plébánián ebéddel.
5. Szeptember 18-án, a vasárnap este ifjúsági mise lesz, utána katekézis a fiataloknak.
6. “Szeptember 6-án újra megnyitja a kapuit a baba-mama klub. Szeretettel várjuk az anyukákat és babáikat keddenként 9-11 óráig a plébánián.”
7.  A 2022/23-as Tanévben is várjuk a gyerekeket az elsőáldozásra felkészítő alkalomra, melynek helye a közösségi ház, időpontja hétfőnként 16:30-17:30-ig. Jelentkezni ezen a linken lehet: https://forms.gle/7upYoNSvJXHXJM7e8, szeptember 25-én éjfélig. Első alkalom szeptember 26., hétfő 16:30. Érdeklődni Linkáné Ács Melindánál a  e-mail címen lehet.