Hirdetések 2022.március 27-április 03.

  1. Már előre jelzem, hogy április 2-án szombaton 9 órakor kezdődik plébániánk Nagyböjti lelki napja. Az elmélkedéseket Dr. Fábry Kornél atya, a NEK főtitkára vezeti. E napon reggel nem lesz szentmise.
    Az elmélkedések 9 órakor kezdődnek, és a harmadik után mód nyílik Szentségimádásra illetve gyónásra. Az együttlétet a 12 órakor kezdődő szentmise zárja.
    A nap témája: a megbocsátás. Helyszín a Közösségi Ház. Minden felnőttet, illetve az érettebb ifjúságot is szeretettel várjuk!
  2. Április 3-án, jövő vasárnap gyűjtést tartunk a Szentföld javára.
  3. Április 3-a első vasárnap, 17 órától imaóra, majd Szentségimádás.
  4. Örömmel jelzem a kedves Testvéreknek, hogy templomunk új audio-vizuális rendszerét, illetve a közösségi ház légkondicionálását hamarosan megoldjuk.  Köszönhető ez egy megnyert pályázatnak. Ezúton szeretnénk köszönetünket kifejezni Dr. Lévai Zoltán képviselő Úrnak, aki forrást kutatott fel a tervezett projekt finanszírozására, valamint hasznos tanácsokkal segítette a pályázat szakszerű elkészítését. Jóisten fizesse meg neki a segítséget!