Hirdetések 2022. május 29 – június 5.

1. Ma este 18 órakor ifjúsági mise lesz, utána találkozó.
2. Két hét múlva, június 5-én Pünkösdvasárnap. Pünkösdhétfőn, Máriaremetén a Kegytemplom parkjában újra lesz Karizmák ünnepe. Mindenkit szeretettel várunk. Tanúságtételek, kerekasztal beszélgetés, különféle programok gyermekeknek és felnőtteknek, Csókai professzor úr tanúságtétele. A plébániák sátrakat állítanak. A bíborosi szentmisén a zenei szolgálatot a Néri Szent Fülöp zenekar adja és a mi plébániai közösségünk is aktívan részt vesz a programban.
3. Június 12-én, Szentháromság vasárnapján a 10-es szentmisében lesz a tanévzáró Te Deum és ez egyben plébánosunk Aranymiséje is. Utána mindenkit szeretettel látunk a kertben Agapéra.
4. A Jézus Szíve Nővérek Társasága családi tábort szervez június 30-július 3. között Tiszavasvárin. Bővebb információt a kihelyezett plakáton olvashatnak.