Hirdetések 2022.június 5-12.

1. Pünkösdhétfőn, Máriaremetén a Kegytemplom parkjában újra lesz Karizmák ünnepe. Mindenkit szeretettel várunk. Tanúságtételek, kerekasztal beszélgetés, különféle programok gyermekeknek és felnőtteknek, Csókay professzor úr tanúságtétele. A plébániák sátrakat állítanak. A bíborosi szentmisén a zenei szolgálatot a Néri Szent Fülöp zenekar adja és a mi plébániai közösségünk is aktívan részt vesz a programban.
2. Június 12-én, Szentháromság vasárnapján a 10-es szentmisében lesz a tanévzáró Te Deum és ez egyben plébánosunk Aranymiséje is. Utána mindenkit szeretettel látunk a kertben Agapéra.
3. Június 19-én vasárnap Úrnapja. Az Eucharisztikus körmenet a 10-es mise végén lesz, amelyre várunk mindenkit szeretettel.
4. Szintén vasárnap este kerül sor 19:15-től a képviselő-testületi ülésre a plébánián.
5. Már előre hirdetjük, hogy július 3-augusztus 20-ig a vasárnapi 10-es misék elmaradnak, tehát reggel 8 órakor és este 18 órakor lesznek az ünnepnapokon a szentmisék.