Hirdetések 2021. okt. 31-nov.7.

1. November 1-e hétfő Mindenszentek ünnepe, kötelező ünnepnap. Vasárnapi miserendet tartunk, reggel 8 és 10 órakor és este 6 órakor lesz szentmise. Az esti mise után kerül sor a halottak estéjére fényliturgia keretében.
2. November 2-a kedd, Halottak napja, tanácsolt ünnep. Munkanap lévén reggel 7 órakor és este 6 órakor lesznek szentmisék.
3. Halottak napján zárva tart az iroda!
4. Mindenszentek kapcsán felhívom a kedves testvérek figyelmét a búcsú lehetőségére!
5. November 5-e péntek, Szent Imre ünnepe. Este a szentségimádás után ¼ 8-kor Karitász összejövetel lesz a plébánián.
6. Szombaton, november 6-án reggel lesz a ministráns próba a másnapi szentmisére.
7. November 7-én vasárnap a búcsúi nagymisét 10 órai kezdettel Mohos Gábor püspök úr celebrálja. Hívom a ministránsokat és az akolitusokat a szolgálatra. A szentmise keretében a püspök úr három felnőtt hívőnket megbérmál. A szentmise után agapé lesz, amelyre mindenkit nagy szeretettel várunk. Kérjük a híveket, hogy aki teheti sütemény-adománnyal járuljon hozzá az együttléthez.
8. Mivel kissé romlik a járványhelyzet, ezért kérem a testvéreket a szentmisék alatti maszk használatra és a távolságtartás fokozottabb betartására. Ez a temetőlátogatásra is vonatkozik.