Hirdetések 2020. november 8-15.

  1. A mai napon tartjuk a Szent Imre-napi búcsút. A 10 órai Szentmisét Dr. Cserháti Ferenc, Főegyházmegyénk segédpüspöke celebrálja.
  2. Egyházközségünk búcsújára megújult a plébánia honlapja: https://pestszentimreplebania.hu. Folyamatosan bővülő- mobiltelefonról is jól olvasható- tartalommal, videó és hangfelvételekkel, eseménynaptárral, aktuális információkkal várja az oldalra látogatókat. Ezúton is köszönöm mindazoknak, akik e munkában fáradoztak, köztük Gáspár Hubának, aki az üzemeltetést is vállalja.
  3. Elkészült plébániánk második füzete. Ebben örökítettük meg a közösségi ház felépítését. Fogadják szeretettel!
  4. Kérem a testvéreket, hogy fokozottan tartsák be a járvánnyal kapcsolatos előírásokat: távolságtartás a padokban, szabályos maszk használat, kézfertőtlenítés. A helyzet súlyosbodására való tekintettel az ünnepi Szentmise után nem tartunk kerti agapét.