Hirdetések 2020. június 14-21.

“Mert egy kenyér, egy test vagyunk sokan, hiszen mindnyájan egy kenyérből részesülünk. “
 
  1. Június 21-én a 10 órai szentmise végén tartjuk az évzáró Te Deumot. A helyzetre való tekintettel a Szentmise után csak szerény partyt rendezünk, melyre várjuk az érdeklődőket! Kérjük a családokat, hogy süssenek sós illetve édes süteményt és szombaton vagy vasárnap a mise előtt a közösségi házban adják le! Üdítőket is várunk az agapéra.
  2. Június 24-től szabadságra megyek. A miserend és irodai szolgálat változatlan. Helyettesíteni fognak: dr.Frankó Tamás rektor atya, Máté János Kristóf újmisés atya és Mazgon Gábor atya, aki betegszabadsága után július 1-től plébániánkon szolgál. Kérem, fogadják őket szeretettel! Én július 13-tól lépek szolgálatba.
  3. A Kastélydombi iskolát átépítik, tanteremgondjaik lesznek ennek következtében. Kérésükre örömmel mi biztosítunk egy osztálynak helyet délelőttönként, a jövő tanév során.
  4. Nagyon köszönöm az egyházi hozzájárulást a rendszeresen fizető testvéreknek! A leállás után a heti perselypénz 70%-ban állt vissza.