Hirdetések 2020 aug. 30 – szept.6.

  1. Augusztus 30-án képviselőtestületi ülés lesz 19.30-tól.
  2. Október 4-én elsőáldozás a 10-es mise keretében.
  3. Újabb elsőáldozási csoportot indítunk a 3. osztályosok számára. Elsőáldozásukra 2021 szept.4-én kerül sor az Eucharisztikus Kongresszus keretében. Jelentkezni a levelezőlistán és a honlapon is feltüntetett linken lehet. Az első alkalom szept.21 hétfő 16.30. https://forms.gle/AWMeUwR88VKL6b2v9
  4. Szept.5-én szombaton szeretettel várjuk kicsik és nagyok segítő kezeit, hogy együtt rendbe tegyük a Lurdy kápolnát a templom kertjében. Segítőinket finom ebéddel jutalmazzuk.
  5. Szept.6-án vasárnap a görög katolikus liturgia elmarad.
  6. Szintén szept.6-án a 10 órai Szentmise után a plébánián Szülői Találkozó lesz az októberben elsőáldozók szüleinek.
  7. Szeptember 12-én szombaton 9-12 óra között közösségi napot szervezünk felnőtteknek. Hívom a közösség tagjait és mindazokat, akik szívesen kapcsolódnának közösségünkhöz. Előadás, kiscsoportos beszélgetés, majd fórum a program. Résztvevőktől szívesen látunk süteményt, gyümölcsöt, üdítőt.
  8. Az évnyitó Veni Sancte-t szept.13-án tartjuk a 10-es mise keretében. A gyermek, az ifjúsági és a felnőtt katekézisek rendjét a hirdetőtáblán és a honlapunkon megtalálják majd a testvérek.