Hirdetések 2021. március 7 – 14.

  1. Főpásztorunk a helyzet romlása miatt március 8-tól (hétfő) elrendelte az Istentiszteletek szüneteltetését visszavonásig. Ezen a napon tehát már nem lesz nyilvános szentmise.
  2. A plébániai iroda szintén visszavonásig hétfőn délelőtt 9 – 11 és szerdán du. 15 – 18 óra között áll a hívek rendelkezésére. Kérjük, amit telefonon vagy emailben tudnak rendezni, tegyék ezen a módon!
  3. A temetéseket természetesen vállaljuk.
  4. Jövő pénteken a keresztút az online térben követhető. Vasárnaponként pedig a 10-es szentmisét közvetítjük, amit zárt ajtók mögött tartunk meg.
  5. Március 15 hétfő munkaszüneti nap, az iroda természetesen zárva tart.
  6. A március 13-i lelki nap a korlátozások miatt elmarad, helyette interneten elérhető anyagok készülnek, amelyek a Szent Józsefről szóló elmélkedésekhez adnak segítséget. Kísérjék figyelemmel a honlapunkat!
  7. A hétköznapok lelkigyakorlatát is csak egyénileg lehet végezni. Jelentkezési határidő: március 10-e, ezen felületen.