Hirdetések március 28-április 4.

  1. Kedves Testvérek! Bizonyára értesültek róla, hogy a húsvéti ünnepek alatt is a szigorú szabályok érvényesek. Bíboros atya ennek szellemében adta ki a nagyheti instrukcióit. Tehát Nagycsütörtökön 18 órakor, Nagypénteken 15 órakor és Nagyszombaton 17 órakor zárt ajtók mögött tartjuk meg a Szent Három nap liturgiáját. Ezt a kedves testvérek online tudják követni. Húsvétvasárnap a szentmise 10 órakor, Húsvéthétfőn pedig reggel 8 órakor lesz. Ezek is zárt ajtók mögött.
  2. Lehetőség egyéni gyónásra külön jelentkezés nélkül a plébánia folyosóján Nagycsütörtökön 16 és 17.45 között. Nagypénteken 16 és 18 óra között, Nagyszombaton 8 és 9.30 között.
  3. Áldoztatás lesz a templomban szentmisén kívül Nagycsütörtökön 16.30-kor illetve 17.15-kor Nagypénteken 17 órakor, Nagyszombaton pedig 9 órakor.
  4. Templomi nyitvatartás: egyéni adorációra Nagycsütörtökön 16 óra és 17.45 között, Nagypénteken 16 és 18 óra között (Szent Sír látogatás), Nagyszombaton 8 és 13 óra között (Szent Sír látogatás). Megjegyzés: a megadott látogatási időpontban a belépés a templomba a mozgássérült bejáraton keresztül lehetséges, a kilépés pedig a főkapun át történik. A testvérek mozgását rendezők irányítják. Kérjük, tartsák be az utasításokat és legyenek tekintettel a többiekre!
  5. Az urnatemető és a templom előcsarnoka a szokott időben 7 és 18 óra között látogatható.
  6. Irodai nyitvatartás: Nagyhétfőn 9-11-ig, Nagyszerdán 15 és 18 óra között, a húsvét utáni szerdán pedig 15 és 18 óra között.