Hirdetések április 25 – május 2.

  1. Jövő szombat május elseje, munkás Szent József ünnepe. A Szent József évre való tekintettel e napon 18 órakor lesz ünnepi szentmise, a reggeli elmarad.
  2. Májusban az esti szentmisék előtt 17.30-kor ünnepélyes litániát tartunk. A hétköznapi reggeli misék után imádkozzák a testvérek a Szűzanya dicsőítést. Az első alkalom tehát május elseje szombat 17.30.
  3. Megindult a hétfő esti katekézis, amely egyben bérmálkozási felkészítés felnőtteknek.
  4. Közösségünk egyik fiatal, 13 éves kerekesszékes tagjával kapcsolatban kérjük a testvérek segítségét. Szeretnénk részére gyűjteni egy, még hazánkban is új robotvezérelt terápiára az orvosai ajánlásával, hogy esélyt kaphasson újra talpra állni. A terápiát a TB sajnos nem támogatja. A legkisebb adományok is számítanak, melyet a következő számlaszámra várunk:
    Otp Bank 11773188-06121293 Szilvágyi Tünde
    Amennyiben bárkinek kérdése van, kérem, Kovács Istvánt keresse (06309494228)!