Hirdetések 2024. október 20-27.

1.   Ma a perselyezéskor a missziók javára gyűjtünk. Köszönjük híveink nagylelkű adományait.
2.   Jövő hétvégén, péntek délutántól vasárnap délutánig, (október 25-27 között) a bérmálásra készülőknek lesz lelkigyakorlat. A lelkigyakorlat feltétele a bérmálásnak, mindenképpen számítunk a részvételükre.
3.   Ne felejtsük el, hogy a következő hétvégén október 27-én hajnalban óraátállítás lesz: egy órával visszatekerjük a mutatókat.
4.   Előre hirdetjük, hogy két hét múlva (november 3-án) a 10 órás szentmisét a Katolikus Rádió élőben közvetíti templomunkból. Legyünk pontosak és aktívan kapcsolódjunk be az éneklésbe, imádságba.
5.   Október hónapban a hétköznapi Szentmisék előtt ¾ órával Rózsafüzért imádkozunk. Mindenkit szeretettel várunk a Mária köszöntő imádságra.
6.   November 16-án, szombaton 9 órától közös templom- és urnatemető takarításra várunk segítő kezeket. Minél többen kapcsolódjunk be, templomunk és környezete rendbetételébe. Részvételi szándékunkat a sekrestyében vagy e-mailban jelezzük előre.
7.   Várjuk kisebb és nagyobb gyermekek jelentkezését, akik a karácsonyi misztériumjátékban bármilyen szerepet vállalnának, akár szöveg elmondása nélkül is. Felső korhatár nincsen. Jelentkezni Pálfalvi Katánál vagy Esztinél, illetve a hirdetőtáblán lévő linken lehet.