Hirdetések 2024. augusztus 11-18.

1.  Csütörtökön, (augusztus 15-én) Nagyboldogasszony főünnepe. Reggel 7-kor és este 6-kor lesznek szentmisék. Parancsolt ünnep, szentmisén feltétlenül vegyünk részt.
2.  Előre jelezzük, hogy augusztus 20-án csak reggel 8-kor lesz szentmise templomunkban, hogy minél többen részt tudjanak venni a Szent István Bazilikánál tartott ünnepségen 17 órakor. Plébániai irodai szolgálatot sem tartunk ezen a napon.
3.  Tíz nap múlva, augusztus 21-én, szerdán a vállalkozó kedvűeket 45 km-es Csepel-szigeti kerékpározásra hívjuk. Találkozunk a templom előtt 9 órakor visszaérkezés 18 óra tájban. Fürdőruha, pótgumi, ebédre harapnivaló legyen nálunk.
4.  Két hét múlva, (augusztus 25-től) vasárnaponként ismét lesznek 10 órás szentmisék.
5.  Figyeljünk arra, hogy a nyári időszakban is méltó legyen öltözetünk a szent helyhez. Templomban olyan ruházatban jelenjünk meg, amely hasfalat, a hátat, a vállat, sőt a felsőkart is eltakarja. Férfiaktól a hosszúnadrág is elvárt.