Hirdetések 2022. május 8-15.

1. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége a jelentkezési linkben megtalálható.
2. Élő Rózsafüzér Zarándoklatra hívjuk a Kedves Testvéreket most szombaton, 2022. május 14-én. A menet Soroksárról indul és 12 óra táján érkezik templomunkba. Hívom a kedves testvéreket, hogy csatlakozzanak a menethez.
3. Ugyancsak 14-én este 19 órakor a Lőrinci Főplébánián közösségünk négy fiatalja bérmálkozik. Imádkozzunk értük!
4. Május 15-én este 19:15-kor képviselő-testületi ülés lesz a plébánián.
5. Ezúton szeretném köszönetemet kifejezni közösségünk nevében Linka Gábor testvérünknek, aki megvásárolta, megvarrta és felhelyezte a függönyöket a Közösségi Házban. Hálásan köszönjük!