Hirdetések 2022. április 24- május 1.

1. Április 30-ára buszos kirándulást hirdetünk Székesfehérvárra. Indulás reggel 8 órakor, hazaérkezés az esti órákban várható. Részvételi díj: 5.000,- Ft, mely tartalmazza az útiköltséget, a két fogásból álló meleg ebédet, a belépőt és az idegenvezetést. Kérjük, hogy azok a testvérek jöjjenek, akik nincsenek járásukban akadályoztatva. Jelentkezni és a részvételi díjat befizetni 2022. április 26-án 18 óráig lehet az irodában, félfogadási időben.
2. Május 1-e első vasárnap, 17 órától Imaóra, majd Szentségimádás.
3. Májusban minden kedden, szerdán, csütörtökön és szombaton 6:15-kor litánia, majd rózsafüzér imádság lesz, hétfőn, pénteken és vasárnap 17:15-kor rózsafüzér imádság lesz és utána litánia kántor kíséretével.
4. A plébániai nagytábor mellett, Kaposvártól 14 km-re Patcán tartunk gyermekeknek hittantábort. Várjuk szeretettel a gyerekeket 1-9.osztályig. Jelentkezni május 22-ig lehet az interneten elérhető linken: https://forms.gle/7hzy9so81jQ912NY8 . A tábor részletei és a szervezők elérhetősége jelentkezési linkben megtalálható.