Hirdetések 2021.nov.28-dec.5.

  1. November 29-től a hétköznapi szentmisék reggel 6 órakor lesznek, mindenkit szeretettel hívok ezen Rorate alkalmakra. Az esti szentmisék elmaradnak. A vasárnapi miserend változatlan.
  2. December 4-én délelőtt kerül sor a templomban a felnőttek adventi lelki napjára. A programot Dr. Mazgon Gábor atya vezeti. Ezen a napon reggel nem lesz szentmise, az együttlétet szentmisével zárjuk, kb. 12 órai kezdettel.
  3. Ugyanezen a napon, december 4-én, szombaton du. 3-kor kezdődik a kiserdei Mikulás ünnepség. Részletek a plakáton, a szórólapokon, illetve a Baba-Mama levelezőlistán olvashatók.
  4. December 5-e első vasárnap, 17 órától imaóra, majd Szentségimádás lesz a templomban!
  5. A mai nappal megkezdődik a Szállást keres a Szent Család imafűzér. Újdonság, hogy a képek átadása mindig hétvégén történik, így a kép egy-egy hetet van a családoknál Még lehet rá jelentkezni az interneten keresztül: https://forms.gle/c7fUvEGf6TYqVABK6