Hirdetések 2021. február 21-28.

1. Nagyböjt péntekjein hústilalom van érvényben minden érintett hívőnek. Szintén péntekenként 17.15 órai kezdettel keresztutat járunk a templomban. Az elmélkedéseket plébániai közösségünk 1-1 csoportja vállalta. E napokon a rózsafüzér imádkozás fél órával a keresztút előtt kezdődik. A keresztutakat a média csoport online közvetíti.

2. Február 27-én jövő szombaton Taize-i imaóra lesz 18 órától. Szeretettel várunk mindenkit! Ez alkalommal is követhető lesz élőben az interneten keresztül.

3.  Jövő vasárnap (febr.28.) gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára.

4.  Kérjük azon testvéreket, akik olyan idős betegeket ismernek, kik szeretnének a nagyböjti időszakban szentgyónást végezni, szentáldozáshoz járulni, jelezzék és mi házhoz megyünk!

5. Idén a húsvéti szentgyónásnak már nem lesz akadálya, ezért kérem, hogy mindenki időben végezze el!