Hirdetések 2021. április 11-18.

  1. A rendelkezések értelmében az előttünk álló héten még zárva kell tartanunk. Jó hír azonban, hogy április 18-án vasárnap már megtarthatjuk a nyilvános Istentiszteleteket és attól kezdve visszaáll a szokott miserend.
  2. Kérjük az érintett szülőket, hogy az elhalasztott keresztelések ügyében keressék irodánkat illetve Mazgon Gábor atyát új időpont megbeszélése céljából! Keresem továbbá azokat a felnőtteket is, akik kifejezetten jelezték tavaly ősszel bérmálkozási szándékukat s megkezdték a hétfő esti előkészítőt. Ugyanúgy kérem, Gábor atyánál jelentkezzenek azok a fiatalok, akik tavaly ősszel kezdték meg a bérmálási felkészülést, hogy tisztázzuk a további teendőket.
  3. Húsvétvasárnap ismertettem a nyári plébániai táborra szóló felhívást. Kérem, aki részt szándékszik ebben venni, már most jelezze szándékát, még ha a jelentkezés bizonytalan is!