Hirdetések 2020. szeptember 27 – október 4.

  1. Október 4-én kerül sor a 10-es mise keretében az elsőáldozásra. Már előre jelzem, hogy a távolságtartás szabályai miatt a családtagok részére mindkét tömbben 6-6 padot lefoglalunk. Ez az oldalsó székekre is vonatkozik. Érdemes megfontolni, a reggeli vagy esti misén való részvételt azoknak, akik közvetlenül nem érintettek.
  2. Október 5-től hétfő esténként a Szentmise után kb.18.45-ös kezdettel, a közösségi házban Gábor atya Szentírás magyarázatot indít, Miklós atya pedig katekézist elsősorban olyanoknak, akik szeretnének elmaradt szentségfelvételben részesülni.
  3. Október 4-én vasárnap a perselypénzt a Péterfillérekre fordítjuk.
  4. Október 9-én péntektől indul az ifjúsági hittancsoport Gábor atya vezetésével, minden második héten találkozunk este fél 8-kor.