Hirdetések 2020. november 22-29.

  1. Ma Krisztus Király vasárnapja van, Országos Karitász gyűjtést tartunk.
  2. Megjelent plébániánk Hírlevele, fogadják szeretettel és vigyenek ismerőseiknek is!
  3. Karitász csoportunk szeretne „cipősdoboz adományokat” eljuttatni rászoruló Nógrád megyei gyerekeknek, akiknek az életük most a járvány idején a szokásosnál is sivárabb. Kérjük, hogy aki szívesen hozzájárul ehhez 1-1 cipősdoboznyi ajándékkal, a hirdetőtáblán található és e-mailben is kiküldött tájékoztató alapján tudja ezt megtenni, legkésőbb december 13-ig. Kérdésekkel Boda Évához vagy Czinege Katihoz fordulhattok.
  4. Jövő vasárnappal megkezdődik az Advent, a hétköznapokon reggel 6-kor lesznek a Rorate misék. Este nem tartunk liturgiát. Vasárnapi miserend a szokásos.
  5. Kiváló karácsonyi ajándék Bethlenfalvy Károly és Kállai Nagy Kriszta szerzőpáros sorozata. Jézus barátai, Magyarország szentjei és Európa szentjei címmel olvasmányos stílusban mutatják be nagyjainkat. Tájékoztató www.szentjeink.hu weboldalon található.
  6. November 29-én elmarad a képviselőtestületi ülés. Következő alkalom december 13-a.