Hirdetések 2024. augusztus 18-25.

1. Kedden, (augusztus 20-án) Szent István király főünnepén csak reggel 8-kor lesz szentmise templomunkban. Aki teheti, vegyen részt délután 17 órakor kezdődő Szent István Bazilikai ünnepségen. Kedden az ünnep miatt a Plébániai irodai szolgálat szünetel.
  2. Szerdán (augusztus 21-én), a bátrabbakat 45 km-es Csepel-szigeti kerékpározásra hívjuk. Találkozunk a templom előtt 9 órakor visszaérkezés 18 óra tájban. Fürdőruha, pótgumi és ebédre harapnivaló, legyen nálunk.
  3. Jövő hét vasárnaptól (augusztus 25-től) vasárnaponként ismét lesznek 10 órás szentmisék. A 10 órás szentmisére különös szeretettel várjuk a családokat.
  4. Szeptember elejétől a plébániai iroda nyitvatartását hétfőnként egy órával eltoljuk: Hétfőnként 10-12 között fogunk tudni plébániai ügyekben segíteni. Kedden, szerdán, pénteken az iroda nyitvatartása változatlan marad.
  5. A héten templomunkban érkezett a Szűzanya fatimai vándorszobra, amely szeptember 13-ig lesz nálunk. Kifejezhetjük tiszteletünket és fokozott módon kérhetjük égi édesanyánk közbenjárását.
  6. Figyeljünk arra, hogy a nyári időszakban is méltó legyen öltözetünk a szent helyhez. Templomokban olyan ruházatban jelenjünk meg, amely hasfalat, hátat, vállat, sőt felsőkart is eltakarja. Férfiaktól a hosszúnadrág is elvárt.